İşbirliği Yaptıklarım
khaslogo-png.png

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi (YBEA), kurulduğu günden bugüne on yılı aşkın zamandır hem iş yaşamına yeni atılacak bireylerin hem de daha çok orta yaş grubunda ancak kalbi genç insanlara yönelik kariyer ve kişisel gelişimlerine yararlı programlar sunmak, değişen dünya koşullarında nitelikli insan kaynağı yetiştirmeyi amaçlayan bir akademi olarak kendini konumlandırmıştır. Akademimiz, toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirdiği eğitim programları ile sektörlere nitelikli iş gücü kazandırmayı hedeflenmektedir.

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Surdurulebilirlik-Adimlari-Dernegi-Logo-512x512-1.png

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği, sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaştırılması, etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak, kurumlarda ve toplum hayatında gereken dönüşümün gerçekleşmesine katkıda bulunmak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi, kurum ve kuruluşlara destek vermek amacı ile kurulmuştur.

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

tüsoder.png

Tüketici Sorunları Derneği-TÜSODER, 2014 yılında Tüketicilere öncü bilinçlendirme sağlamak için gerekli hukuki düzenlemelerin yapılması, firmaların ve tüketicilerin eğitilmesi ve bilinçlendirilmesi amacı ile kurulmuştur.

 

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

youthart.png

 Avrupa Birliği Başkanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından EURODESK Temas Noktası ve Avrupa Gönüllü Hizmeti Gönderen ve Koordinatör Kuruluş olarak akredite edilerek, ve European Youth4Media Network, Ulusal Gençlik Parlamentosu ve Gençlik Örgütleri Forumu gibi önemli kurumsal ortaklıklara dahil olarak Türk gençliğine daha kaliteli ve sürdürülebilir fırsatlar sunmaya devam etmektedir.

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

0-PNG-uai-258x72.png

“Öğrenme” yi yaptıkları işin merkezine koymuş ve her yaştan, her geçmişten bireyin en etkin şekilde öğrenmesine yönelik tasarımlar ve işbirlikleri kurmak amacıyla bir araya gelmiş bir ekibiz. Özellikle deneyimsel öğrenme, öz yönetimsel öğrenme, oyunlarla öğrenme kavramlarının Türkiye’de daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla bireyler, sivil toplum kuruluşları ve özel kuruluşlara yönelik eğitimler tasarlamaktayız. Gerçekleştirdiğimiz her tasarımda öğrenmeyi daha eğlenceli, yaratıcı ve yenilikçi bir halde sunmaya özen göstermekteyiz. Ekibimiz uzun yıllardır bu alanda birçok farklı ülke ve kuruluşta başlarılar elde etmiş kişilerden oluşmaktadır. 

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kare Sosyal Medya Logo Açık ZeminPNG.png

Kimya, dijital ve ilgili alanlarda çevrimiçi (online) seminer, eğitim, atölye, toplantı, çalıştay, kongre ve blog hizmetleri veren bir platform olan LabAkademi geleceğin eğitim ve etkileşim platformu görevi görmektedir. 

 

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

nar-koy_narkoy.png

Narköy, Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin eğitim odaklı sürdürülebilir turizm merkezi ve organik tarım çiftliğidir.

Narköy, eğitim odaklı bir merkez olarak çağdaş bir çiftlik ve otel mantığıyla yaşamakta ve hizmet vermektedir. 14 oda, aile ve grup konaklama üniteleri, organik çiftlik yemeklerinin pişirildiği restaurant, açık ve kapalı derslikler, organik tarım çiftliği, muhteşem bir orman ve doğanın sürprizlerini sunan Narköy’de, çeşitli eğitim, aktivite ve atölye çalışmalarına katılmak, sevdiklerinizle doğanın kalbinde bir tatil geçirmek ya da iş arkadaşlarınızla karmaşadan uzakta proje geliştirmek ve çalışmak mümkün.

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ