İşbirliği Yaptıklarım
nar-koy_narkoy.png

Narköy, Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin eğitim odaklı sürdürülebilir turizm merkezi ve organik tarım çiftliğidir.

Narköy, eğitim odaklı bir merkez olarak çağdaş bir çiftlik ve otel mantığıyla yaşamakta ve hizmet vermektedir. 14 oda, aile ve grup konaklama üniteleri, organik çiftlik yemeklerinin pişirildiği restaurant, açık ve kapalı derslikler, organik tarım çiftliği, muhteşem bir orman ve doğanın sürprizlerini sunan Narköy’de, çeşitli eğitim, aktivite ve atölye çalışmalarına katılmak, sevdiklerinizle doğanın kalbinde bir tatil geçirmek ya da iş arkadaşlarınızla karmaşadan uzakta proje geliştirmek ve çalışmak mümkün.

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kare Sosyal Medya Logo Açık ZeminPNG.png

Kimya, dijital ve ilgili alanlarda çevrimiçi (online) seminer, eğitim, atölye, toplantı, çalıştay, kongre ve blog hizmetleri veren bir platform olan LabAkademi geleceğin eğitim ve etkileşim platformu görevi görmektedir. 

 

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

0-PNG-uai-258x72.png

“Öğrenme” yi yaptıkları işin merkezine koymuş ve her yaştan, her geçmişten bireyin en etkin şekilde öğrenmesine yönelik tasarımlar ve işbirlikleri kurmak amacıyla bir araya gelmiş bir ekibiz. Özellikle deneyimsel öğrenme, öz yönetimsel öğrenme, oyunlarla öğrenme kavramlarının Türkiye’de daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla bireyler, sivil toplum kuruluşları ve özel kuruluşlara yönelik eğitimler tasarlamaktayız. Gerçekleştirdiğimiz her tasarımda öğrenmeyi daha eğlenceli, yaratıcı ve yenilikçi bir halde sunmaya özen göstermekteyiz. Ekibimiz uzun yıllardır bu alanda birçok farklı ülke ve kuruluşta başlarılar elde etmiş kişilerden oluşmaktadır. 

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ