top of page
İşbirliği Yaptıklarım
nar-koy_narkoy.png

Narköy, Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin eğitim odaklı sürdürülebilir turizm merkezi ve organik tarım çiftliğidir.

Narköy, eğitim odaklı bir merkez olarak çağdaş bir çiftlik ve otel mantığıyla yaşamakta ve hizmet vermektedir. 14 oda, aile ve grup konaklama üniteleri, organik çiftlik yemeklerinin pişirildiği restaurant, açık ve kapalı derslikler, organik tarım çiftliği, muhteşem bir orman ve doğanın sürprizlerini sunan Narköy’de, çeşitli eğitim, aktivite ve atölye çalışmalarına katılmak, sevdiklerinizle doğanın kalbinde bir tatil geçirmek ya da iş arkadaşlarınızla karmaşadan uzakta proje geliştirmek ve çalışmak mümkün.

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

biontech.png

Biontech 1986 yılında kurulmuştur. Güney Kore’de bugüne kadar 2 milyon adetten fazla kullanıcıya ulaşmıştır. 20 patent ,13 faydalı ürün sertifikası, 77 tescilli marka ile pazarın %40 hakimi durumundadır. Alkali su iyonizeri ile farklı kullanım amaçları için farklı pH seviyelerinde 8 tip su seçimi yapabilirsiniz. Alkali iyonize su bir filtre veya kimyasal ilavelerle değil, suyun doğal yapısında mineraller vasıtası ile oluşur. Elektroliz yolu ile iyonizasyon neticesi suyun doğal florasında bulunan kalsiyum, magnezyum gibi alkali mineraller asidik minerallerden ayrışır. İyon halindeki mineraller besinlerin insan hücreleri tarafından emilmesine ve asidik atıkların vücuttan atılmasına yardımcı olur. Suda çözünmüş oksijen (O2) akciğerden değil, doğrudan kan damarlarından hücrelere aktarılır. 

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kare Sosyal Medya Logo Açık ZeminPNG.png
LabAkademi

 

Kimya laboratuvar eğitimleri başta olmak üzere bilimsel, teknolojik ve sosyal konularda teknolojiyi etkin kullanan platform olan LabAkademi, öğrenme kavramlarının Türkiye’de daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla bireyler ve özel kurumlara yönelik eğitimler tasarlamaktadır. Ekipteki eğitmenler bilimsel ve teknolojik bilgi birikimlerini çevrimiçi ve birebir eğitimlerle vermektedir.  

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

tüsoder.png

Tüketici Sorunları Derneği-TÜSODER, 2014 yılında Tüketicilere öncü bilinçlendirme sağlamak için gerekli hukuki düzenlemelerin yapılması, firmaların ve tüketicilerin eğitilmesi ve bilinçlendirilmesi amacı ile kurulmuştur.

 

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Surdurulebilirlik-Adimlari-Dernegi-Logo-512x512-1.png

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği, sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaştırılması, etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak, kurumlarda ve toplum hayatında gereken dönüşümün gerçekleşmesine katkıda bulunmak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi, kurum ve kuruluşlara destek vermek amacı ile kurulmuştur.

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

youthart-logo3.jpg

 Avrupa Birliği Başkanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından EURODESK Temas Noktası ve Avrupa Gönüllü Hizmeti Gönderen ve Koordinatör Kuruluş olarak akredite edilerek, ve European Youth4Media Network, Ulusal Gençlik Parlamentosu ve Gençlik Örgütleri Forumu gibi önemli kurumsal ortaklıklara dahil olarak Türk gençliğine daha kaliteli ve sürdürülebilir fırsatlar sunmaya devam etmektedir.

Web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

bottom of page