top of page
Geçmiş Projeler
IMG_20211112_164126_815.jpg
Geri Dönüşüm ile Sürdürülebilirlik

Darıca Kaymakamlığı, Darıca İlçe Milli Eğitim Bakanlığı

Darıca Belediyesi ve Gebze Teknik Üniversitesi​'nin katkısı ile Darıca Kaymakamlığına bağlı İlçe MEB öğretmenlerine yönelik "Geri Dönüşüm ile Sürdürülebilirlik" temalı eğitim verdik. Eğiticiler Eğitimi programında ileriye yönelik uygulamalı eğitimler yapılması planlandı. Atıkların çöp olarak atılmasının önlenmesinde gençlerin ve onları eğiten öğretmenlerin farkındalıklarının artmasına yönelik çalışma yapmış olduk. Kaymakamlık tarafından verilen teşekkür plaketi ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.

173244986_10222370859853887_6685682638896245855_n.jpg
Yeşil Kimya ve Sürdürülebilir Yaşam

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Bakanlığı

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Lisesi'nin katkısı ile Sancaktepe Kaymakamlığına bağlı İlçe MEB youtube sosyal medya kanalına yönelik "Yeşil Kimya ve Sürdürülebilir Yaşam" temalı röportaj ve uygulamalı seminer verdik. Atıkların çöp olarak atılmasının önlenmesinde gençlerin ve onları eğiten öğretmenlerin farkındalıklarının artmasına yönelik çalışma yapmış olduk. Sancaktepe İİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından verilen teşekkür plaketi ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.

facebook_untitled.jpg
Üniversite Çalıştayı

İnsani Gelişim Vakfı ve BAU, Üniversitesi, Beşiktaş - İstanbul

Suriyeli gençlerin Yüksek Öğretimde karşılaştığı sorunlara çözüm bulunması amacıyla AB fonuyla yapılan çalıştaya YOUTHART derneği kadrosundan raportör olarak katıldık.

IMG_20181214_182623_958.jpg
Mülteci Adaptasyonu

Mavi Hilal İnsani Yardım Vakfı  - İstanbul

Suriyeli göçmenlerin adaptasyonu ve çevre bilinci edinmesi için ABD Göç ve Göçmen İşleri Başkanlığı fonuyla yapılan seminer ve atölye çalışması 

Medya Okuryazarlığı

AB fonlu Sivil Toplum Diyaloğu,  Kadir Has Üniversite Balat Kampüsü, Balat, İstanbul

Türkiye ve AB arasında karşılıklı anlayışın güçlendirilmesi, AB mali yardımları hakkında iyi örneklerin yaygınlaştırılması  ve Türkiye - AB medyası arasında ağların geliştirilmesi ve bu bağlamda STK’ların medyayı kullanma yöntemleri hakkında bilgilendik.

sketch-1559207742484.png
Kimya Laboratuvarı

Alman İşbirliği ve OKDER Okmeydanı Yardımlaşma Derneği, Okmeydanı - İstanbul​

Okmeydanı mahellesindeki halkın ekolojik ve ekonomik temizlik ürünleri ve atık yağdan sabun yapımı çalışmalarını  ve Suriyeli göçmenlerin adaptasyonu ve çevre bilinci edinmesi için Alman İşbirliği fonuyla yapılan seminer ve atölye çalışması 

Cahillikle Mücadele

Valmieras Secondary School No.2   Valmiera, Latvia

AB Bakanlığına bağlı Türkiye Ulusal Ajansı AB fonu ve Letonya Ulusal Ajansı katkısı ile Grundvig Eğiticiler Eğitimi work-shop programına katıldık. Cahilliğin önlenmesinde yetişkinlerin farkındalıklarının artması için elimizden gelen gayreti yapma çalışmalarını artırmış olduk.

Gençlik Liderliği

Slovenya Ulusal Ajansı, Bled, Slovenia

Avrupa Birliği Erasmus Plus Programlarından Gençlik Değişiminde Gençlik Liderliği adlı eğitim çalışmasına katıldık ve gençlerin yurtdışında gönüllü etkinliklere katılma şartlarını ve onlara liderlik yapma becerileri edindik.

  • X
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge
bottom of page